Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş Yılın CEO'su Seçildi

Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş Yılın CEO'su Seçildi

 

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş (Aras EDAŞ) Genel Müdürü Fikret Akbaş, Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu tarafından Yılın CEO' su seçildi. Akbaş’a ödülü Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Kılıç tarafından plaket takdim edildi.

Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş, Aras EDAŞ Kurumsal İletişim, Kalite ve İK Koordinatörü Nilüfer Orkan Kılıç ve Aras EDAŞ Erzincan İl Koordinatörü Alaattin Ateşalın katılımıyla Erzincan Muhtarlar Derneği  ile Aras EDAŞ'ın 2016 yılı çalışmaları ve 2017 yılı yatırımlarının değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantı sonrasında Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu tarafından yılın CEO' su seçilen Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş’a, Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Kılıç tarafından bir plaket takdim edildi.

Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu tarafından yılın CEO' su seçilen Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş  “Şahsıma ve şirketimize gösterilen bu teveccühten ötürü Erzincan Muhtarlar Derneğine ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kurtuluş Kılıç’a sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda konuşan AKBAŞ, SCADA alt yapı çalışmalarını ilk olarak Erzincan’dan başlatılacağının müjdesini vererek, şunları kaydetti:

“Erzincan İlinde batı standartlarında bir elektrik şebekesi oluşturmanın gayretleri içerisindeyiz. Her yıl artan yatırımlar yağıyoruz. Bu yıl içi 30 Milyonluk bir yatırım planladık. Önümüzdeki 3 yıl içinde 100 milyonluk yatırım planımız bulunuyor. İnşallah bunları hayata geçireceğiz. Bunları hayata geçirdikçe bölge insanı, bölge çalışanı, bölge halkı, sanayicisi, turizmcisi, ticaret erbabı enerji yönüyle her türlü konfora sahip olacak imkana ulaşacak inşallah.

SCADA Müjdesi

Önümüzdeki günlerde SCADA alt yapı çalışmalarını ilk olarak Erzincan’dan başlatmanın gayreti içerisindeyiz. Bu SCADA sistemi dediğimiz akıllı şebekelerin yönetilmesi, uzaktan izlenmesi ve takibi önemli bir hadise. Kesintisiz enerjide önemli bir kaynak. Bunun çalışmasını ilk olarak Erzincan’dan başlatacağız. Bunun da müjdesini verebilirim.

İletişim Çok Önemli

Tabi bizim için enerji alt yapısının kesintisiz enerji kadar önemli olan iletişim. Geçmişte yaşanan cevap vermeyen, ulaşılamayan telefonlar yerine bugün 24 saat ulaşabileceğiniz bir çözüm merkezimiz var. 7 gün 24 saat ulaşabildiğiniz, her türlü derdinize çözüm bulduğunuz biz adına çare merkezi değil, çözüm merkezi diyoruz. Her türlü derdinizi çözen olsun. Muhtarlar için en önemli hadisenin de bu iletişim olduğunu düşünüyoruz. Sonuçta vatandaşlar bölgenizde her türlü sıkıntılarını size anlatıyorlar. Sizlerde karşınızda muhatap bulmak istersiniz”

Kaynak: Enerjimagazin